بهترین عطرهای گرم مردانه سال 2024

بهترین عطرهای گرم مردانه سال 2024 عطرهایی هستند که در آن رایحه هایی مانند چوب صندل ادویه های شرقی استفاده شده باشد. این عطرها در دسته عطرهای گرم به حساب می آیند و در فصول سرد سال استفاده می شوند.ودارای ماندگاری بالاتری هستند.

و عطرهای گرم مردانه برای افراد گرم مزاج مناسب نیستند زیرا با استشمام آنها فرد دچار سردرد یامیگرن میشود.عطرهایی که دارای رایحه ای با نت قالب چوب یا مشک هستند در دسته عطرهای بسیارگرم جای دارند.

عطرهای گرم دارای دسته بندی هستند:

 1. گرم و لطیف
 2. گرم و تلخ
 3. گرم و تند
 • گرم ولطیف: عطرهایی که در تهیه ی فرمولاسیون آنها از نت های گلی شامل گل یاس گل مریم استفاده شده است در دسته عطرهای گرم و لطیف بشمار می رود.
 • گرم وتلخ: عطرهایی که در تهیه ی فرمولاسیون آنها از نت های چوبی و نت مشک استفاده شده است  در دسته عطرهای گرم و تلخ بشمار میروند.
 • گرم وتند: عطرگرم و تندبرای آقایانی که از رایحه های سنگین استفاده میکنند مناسب است وبرای فصول سردسال از جمله زمستان کاربرد دارد.این عطرها بااینکه درابتدا رایحه ی سنگینی دارند اما به مرور بر بوی خوش آنها افزوده میشود.و رنگ های تیره ای دارند.

انواع بهترین عطرهای گرم مردانه سال 2024

بهترین عطرهای گرم مردانه

 1. اگر جزو آن دسته از مردانی هستید که به دنبال بهترین عطرهای گرم مردانه با رایحه ی کاملا خاص می گردید و دوست دارید با کلاس و با وقار بنظر بیایید استفاده از عطر و ادکلن تلخ مردانه را به شما پیشنهاد میکنیم. این عطرها روایحی کاملا مرموز، رویایی، شیک و خاطره‌ انگیز دارند و می‌توانند شخصیت منحصر به‌ فردی از شما در ذهن طرف مقابلتان به تصویر بکشند. در میان انواع ادکلن های گرم و تلخ مردانه، مواردی که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم، جزو پرطرفدارترین عطرها در سراسر جهان هستند.
 2. اورتوپاریسی کوئوم(کویوم): یکی از برندهای شناخته شده ی بهترین عطرهای گرم مردانه و تلخ عطرایتالیایی اورتوپاریسی کوئوم است که طرفداران زیادی در بین تمامی آقایان و تمامی گروه های سنی دارد.این عطربارایحه چرمی برای استفاده روزانه استفاده در مراسم و مهمانی ها مناسب است.استفاده از این رایحه این عطر را به عطری سرشار از بوی خوب تبدیل کرده است.و خاطره بسیار دل انگیزی از شما بر جای می گذارد. در این عطر از رایحه بنفشه چرم فلفل عنبر بوته وحشی حاوی روغن کرچک بوته وحشی استفاده شده است تا عطر ماندگار و با پخش بوی قابل قبول داشته باشید.
 3. اورتوپاریسی ترونی: این عطردرسال2017در دسته ی بهترین عطرهای گرم مردانه تولید و به بازار عرضه شد.این عطرایتالیایی با ترکیب رایحه شرقی و چوبی به عنوان امضای مردان شیک پوش وجوان برای مهمانی های خاص و مناسبت های رسمی تبدیل شد. نماد رنگ این عطر ایتالیایی، قرمز آتشین است و منتقدان جهان عطر و ادکلن بر این باورند که عطرساز آن قصد داشته است تا نمادی از گرمای دلچسب جنوب ایتالیا را بیافریند. در این عطر گرم و تلخ مردانه، روایحی همچون سدر،تمشک  چوب گایاک ، مشک، ، وانیل خزه ذرخت بلوط جلوه‌گری می‌کنند.
 4. بولگاری من این بلک: عطری که بسیاری ازما باعنوان بولگاری مشکی میشناسیم .یک ادکلن جذاب که درسال2014 در کمپانی ایتالیایی به رسمیت شناخته شد. این ادکلن گرم مردانه درگروه بویایی شرقی جای میگیرد و در روزهای سرد سال مورد استفاده قرارمیگیرد. یک عطر همه پسند و همچنین مناسب مهمانی‌ ها و مراسمات است. در نت آغازین عطربولگاری مشکی از رایحه تنباکو در کنار رایحه ادویه‌ها استفاده شده است تا ما با شروعی گرم، تلخ و تند مواجه باشیم. در نت پایانی هم روایح شیکی مانند دانه تونکا، لوبان و چوب گایاک در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند تا هیچ کدام از آقایان سخت‌پسند و شیک‌پوش، نتوانند به سادگی دست رد به سینه این ادکلن گرم مردانه بزنند.
 5. دیور هوم پارفوم: یکی ازلاکچری‌ترین وشیک ترین وباکلاس‌ترین وبهترین عطرهای گرم مردانه است که مناسب مناسبت‌ های خاص و رسمی است.این ادکلن گرم مردانه خاص پسند، در سال 2014 به بازار عرضه شد و به دلیل رایحه‌های چرمی و خاص خود، نظر بسیاری از طرفداران عطرهای لاکچری را به خود جلب کند. در نت ابتدایی این ادکلن گرم مردانه جذاب تلخ ، رایحه پرتقال در کنار زنبق خود نمایی می‌کند تا وقار و کلاس خاصی به این ادکلن گرم مردانه جذاب تلخ اغوا کننده بدهند. دیور هوم پارفوم، پخش بو و ماندگاری فوق‌العاده‌ای دارد و از این رو، می‌تواند برای مهمانی‌های شبانه پاییزی و زمستانی، گزینه برازنده‌ای برای شیک‌ پوشان باشد.

جهت خرید آنلاین عطر میتوانید از سایت آرین آذر یاس با بهترین فیمت و ارسال فوری اقدام نمایید.

طبع عطرچه ارتباطی بامزاج انسان دارد؟

عطرچه ارتباطی بامزاج انسان

به این دلیل که انسان همیشه با طبیعت سر و کار داشته و از طبیعت تاثیرگرفته درطب سنتی وعلم پزشکی صاحب نظران به طبیعت نگاه ویژه ای دارند و با توجه به طبع هر چیزی میزان استفاده یا عدم استفاده از آن را توصیه میکنند.

با استشمام هر عطر و بویی تغییرات و حالت های مشخصی در بدن ایجاد می شود که باعث می شود احساساتی مانند گرمی یا سردی یا رخوت و خستگی بوجودبیاید عطرها وادکلن ها تاثیرات مستقیم وغیرمستقیم روی مغز برجای می گذارند وغذای غیرمستقیم مغز به حساب می آیند.و ماباید براساس اصول و قواعد خاصی که یادمیگیریم از غذای مناسب برای مغزمان بهره میبریم.

عطرها می‌توانند باعث بروز عوارضی شدید وصدمه های مداومی برای سلامت و روحیه ما بشوند اگر از این قواعد استفاده نکنیم. برای اینکه از عطرهای گرم یا سرد استفاده کنیم باید ابتدا با نوع مزاج خودمان آشنا شویم. مثلا یک فرد گرم مزاج با استشمام بوی عطر گرم ممکن است، دچار سردرد شود. ولی همین بوی گرم ممکن است، باعث آرامش فردی سرد مزاج بشود

برای انتخاب بهترین عطرهای گرم مردانه  خیلی مهم است که نوع مزاج خودمان را شناسایی کنیم. بر عکس این حالت وقتی فردی سرد مزاج بوی ترشی یا هر بوی سرد دیگری را استشمام می‌کند، ممکن است این رایحه باعث سردرد و سستی مغز و بی‌ حوصلگی او بشود. از این رو لازم است، مزاج عطرها را بدانیم

استشمام رایحه ی نارنج لیمو هندوانه از جمله رایحه‌های سرد حساب می‌آیند و استمرار در استشمام آن‌ها باعث بروز اختلال درسیستم عصبی یا حتی فراموشی در برخی از افراد خواهد شد. همچنین استشمام رایحه ی  نعناع هندی ، شیرین بیان ، کارامل می تواند باعث بروزسردرد شوند

نکته مهم درتاثیرگذاری طبع عطرها برمزاج انسان استفاده ازهرعطردرفصل مناسب است مثلاممکن است درفصل تابستان استفاده ازبعضی عطرها اطرافیان را آزاردهد مثلا استفاده ازعطرهایی مانند بوی مشک یا بوی چوب بهتر است، که عطرهای گرم را در فصول سرد سال و مراسم شبانه استفاده کنیم و عطرهای خنک را در فصول گرم سال استفاده کنیم.

جهت خرید بهترین عطرهای گرم مردانه بصورت آنلاین با بهترین قیمت و تضمین اصالت کالا میتوانید از فروشگاه اینترنتی آرین آذر یاس اقدام نمایید

سخن پایانی

دراین مقاله سعی کردیم بهترین عطرهای گرم مردانه را به شما معرفی کنیم وشما را با مفاهیم گوناگون عطرگرم آشنا کنیم وهمچنین طبع های مختلف هرعطر را بررسی کردیم تااستفاده ازآنها برای شما آسان ترشود.وآقایان خاص پسند بتوانند عطرمناسب با سلیقه ی خود را انتخاب کنند.و استفاده از عطرگرم میتوانند تجربه ای منحصر به فرد و خاص را به ارمغان بیاورد.

خیر نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *