چرا استفاده از عطر مردانه برای زنان اشتباه است؟

چرا استفاده از عطر مردانه برای زنان اشتباه است؟

چرا استفاده از عطر مردانه برای زنان اشتباه است؟                      

در دهه 1920، با ظهور مد جدید، عطرهای زنانه ظاهر شدند. برخی معتقدند چون ناپلئون بناپارت مخالف عطر ملکه بود، عطرها را بر اساس جنسیت جدا می کرد. در قرون وسطی، زمانی که شوالیه ها به جنگ می رفتند، همسرانشان از عطر آنها به نشانه افتخار و میل استفاده می کردند. چه به نظر شما جنسیت در عطر یک مفهوم تبلیغاتی یا سلیقه ای است و یا دارای زمینه تاریخی است، در برخی مواقع استفاده زنان از ادکلن مردانه چندان مناسب نیست. در این مقاله پس از بررسی این سوال که آیا عطر زنانه بوی مردانه دارد یا خیر، به تفاوت عطرهای مردانه و زنانه می پردازیم.

چرا استفاده از عطر مردانه برای زنان اشتباه است؟ و تفاوت عطر زنان و مردان

عطری را بر اساس جذابیت جنس مخالف انتخاب کنید. مخصوصا برای یک قرار عاشقانه
اگرچه استفاده خانم ها از ادکلن مردانه سلیقه ای است; نباید نادیده گرفت که برخی از عطرها برای جذب جنس مخالف طراحی شده اند. به عنوان مثال، زمانی که به دنبال عطر مناسب برای یک قرار عاشقانه هستید، خرید ادکلن مردانه برای زنان گزینه مناسبی برای جذب طرف مقابل نخواهد بود.

برخی از عطرهای مردانه برای جذب زنان طراحی شده بودند. بنابراین، اگر در شرایطی مانند یک قرار عاشقانه، هدف شما از عطر زدن، جذب جنس مخالف است، انتخاب عطر مردانه گزینه عاقلانه ای نیست. زیرا قبل از اینکه همسرتان تحت تاثیر بوی خوش عطر قرار گیرد، خود شما به عنوان یک زن جذب عطر مردانه شده اید. عطری که در یک قرار عاشقانه استفاده کردید. در این شرایط برای جذب آقایان پیشنهاد می کنیم از عطرهای زنانه برای قرارهای عاشقانه استفاده کنید.

چرا استفاده از عطر مردانه برای زنان اشتباه است؟ | انتخاب عطر زنانه بر اساس جذابیت جنس مخالف

چرا استفاده از عطر مردانه برای زنان اشتباه است؟ | انتخاب عطر زنانه بر اساس جذابیت جنس مخالف

تفاوت عطر و رایحه؛ نت های میوه ای و گلی برای عطرهای زنانه
یکی دیگر از ویژگی هایی که خانم ها در استفاده از ادکلن مردانه باید به آن توجه کنند، تفاوت در نت های رایحه است. معمولا عطر ادکلن زنانه بوی گل یا میوه می دهد. در حالی که رایحه ای که در اکثر عطرهای مردانه استفاده می شود بوی خاک، چرم و چوب است. عطرهای مردانه کمتر شیرین هستند و رایحه را ملایم و قوی می کنند. عطرهای زنانه حاوی اسانس بیشتری هستند. با این حال، اگر شما به عنوان یک خانم ترجیح شخصی برای استفاده از عطرهای مردانه دارید، پیشنهاد می کنیم در مواقع خاصی از آنها استفاده نکنید.

چرا استفاده از عطر مردانه برای زنان اشتباه است؟ و چرا رایحه عطرهای زنانه با عطرهای مردانه متفاوت است ؟

نوع بسته بندی؛ یکی از موارد تشخیص عطر زنانه یا مردانه است
اگرچه غلظت ادکلن عاملی برای تشخیص زنانه یا مردانه بودن عطر نیست، اما اگر به دنبال ادکلن مردانه هستید به بسته بندی عطر توجه کنید. اگر روی برچسب عطرها کلمه زن را مشاهده کردید، صرف نظر از غلظت آن، عطری زنانه است. اگر برچسب مردانه را روی بسته بندی می بینید، به دنبال عطر مردانه هستید.

در بسته بندی عطر که به طور مشترک برای هر دو جنس، زنانه و مردانه استفاده می شود، معمولاً جنسیت روی بسته بندی درج نمی شود. در این شرایط توجه به نوع عطر مهم است. مثلا برای شناخت ژانر عطرها یا عطرهای طراح به رایحه خاص این عطرها توجه کنید.

چرا استفاده از عطر مردانه برای زنان اشتباه است؟ | آیا با بررسی نوع بسته بندی، نوع عطر مشخص می شود ؟

نوع پوست؛ تاثیر ملایم عطر زنانه بر روی پوست نرم و لطیف
مردان پوست زبرتر و سخت تری نسبت به زنان دارند. بنابراین عطرهای مردانه با توجه به ساختار پوست مردانه ساخته می شوند تا در تماس با پوست مردان بیشترین تاثیر و بهترین واکنش را داشته باشند. استفاده از عطر مردانه بر روی پوست لطیف زنان ممکن است تاثیر خوشایندی را نداشته باشد. در بین عطرهای زنانه ماندگاری برخی از عطرها بر اساس نوع پوست طراحی شده است. البته عطرهای ماندگاری برای انواع پوست وجود دارد. به عنوان مثال عطر کرید اونتوس یکی از ماندگارترین عطرهای زنانه است و ماندگاری آن برای انواع پوست های چرب و خشک بین 7 تا 15 ساعت خواهد بود.

چرا استفاده از عطر مردانه برای زنان اشتباه است؟ | و آیا نوع پوست مردانه برای ماندگاری عطر با زنان متفاوت است ؟

آیا استفاده از عطر زنانه برای آقایان مناسب است؟
ممکن است تمایل استفاده از ادکلن مردانه برای خانم ها بیشتر باشد. با این حال، برخی از مردان فکر می کنند که اگر از عطرهای زنانه استفاده کنند بیشتر از قبل آنها را جذب می کند. زیرا رایحه عطر زنانه مورد پسند خانم ها خواهد بود. با توجه به تاثیری که رایحه عطر بر اطرافیانتان خواهد گذاشت، پیشنهاد می کنیم عطری را بر اساس جنسیت خود انتخاب کنید.

به خاطر داشته باشید که نت های استفاده شده در عطرهای زنانه برای جذب مردان استفاده می شود. بنابراین هدف آن جذاب‌تر کردن زنان برای مردان است. به عنوان مثال عطری با رایحه وانیلی مانند عطر زنانه Giorgio Armani SI Passion یکی از عطرهای زنانه اغوا کننده است که می توان از آن برای جذب آقایان در میهمانی ها یا مهمانی های عاشقانه استفاده کرد.

به جای انتخاب عطر با جنس مخالف، آن را با توجه به موقعیت انتخاب کنید

( چرا استفاده از عطر مردانه برای زنان اشتباه است؟ )
انتخاب عطر بسته به روحیه و شخصیت شما یک موضوع کاملا شخصی خواهد بود. اما با توجه به تفاوت عطرهای مردانه و زنانه و تاثیرات آن که در این مقاله به آن ها اشاره کردیم، ممکن است استفاده از ادکلن مردانه برای خانم ها در شرایط خاصی مانند یک قرار عاشقانه مهم مطلوب نباشد. نظر شما در این باره چیست؟ آیا استفاده از عطرهای مردانه برای زنان یا عطرهای زنانه برای مردان در جذب جنس مخالف موثر است؟ می توانید نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید.

همچنین اگر به دنبال عطری با رایحه ای خاص، مطبوع و ماندگار هستید، از عطرهای اصلی و منحصر به فرد در صفحه محصولات  arianazaryas دیدن فرمایید و می توانید عطر مورد نظر خود را بر اساس نوع عطر، جنسیت، شخصیت و برند انتخاب کنید. تضمین اصالت و کیفیت عطر یکی از ویژگی های محصولات ما می باشد. در ضمن در صورت نیاز به راهنمایی برای خرید عطر و ادکلن می توانید با استفاده از شماره های موجود در سایت از مشاوره رایگان کارشناسان arianazaryas بهره مند شوید.

بری مطالعه بیشتر : از عطرها کجا نگهداری کنیم؟

خیر نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *