شکل گیری برند ماسک

شکل گیری برند ماسک

داستان شکل گیری برند ماسک : دو پسر با علایق مشترک زیادی: عاشق سفر، مطالعه و موسیقی. هر دو عاشق اشیاء مورد استفاده در طراحی، مواد طبیعی و دست ساز بودند. آنها معتقد و مصمم به کار و پیگیری اشتیاق زندگی بودند. آنها رویاپردازانی سرسخت بودند و مصمم بودند که شور و شوق خود را به زندگی تزریق کنند.

داستان شکل گیری برند ماسک

داستان شکل گیری برند ماسک

در سال 2010، پس از سال ها تحقیق روی عطرها و اسانس ها در شهر گرس و با صنعتگران ایتالیایی، آنها برند ماسک را ایجاد کردند مانند کارگردانان خوب موزیکال، یاد گرفتند که چگونه گروه گسترده و همه‌فن‌حریفی از اساتید حوزۀ عطر و صنعتگران را با هم هماهنگ نمایند.

آنها که محسور عطرها و رایحه‌های خوب می گشتند پیش‌زمینه‌شان را با ورود به دورۀ تحصیلی در زمینۀ تکنیک‌های بویایی تقویت نمودند(این دوره شامل مطالعۀ کتاب‌های مرجع، حضور در سمینارها و دوره‌های آموزشی بوده اند).

آنها با سخت کوشی و تعهد در جذب افرادی مانند دنیای عطر و مواد اولیه موفق تر شده اند. آنها خاطرات خود را یادداشت کردند و این خاطرات به مجموعه ای از «صحنه ها» تبدیل شد که بیانگر لحظاتی از گذشته، مکان های بازدید شده، دوستی و عشق، هیجان و رویاهای تکراری بود.

“فقط اگر بتوانیم به هر یک از این صحنه ها رنگ واقعیت بدهیم… صمیمی ترین بخش های خود را آشکار می کنیم و از صمیمی ترین و به ناچار خصوصی ترین منظر به دیدگاهی جهانی می رویم…”

آنها نه تنها رهبر ارکستر بودند، بلکه نمایشنامه نویس و خالق اپرا نیز شدند. پرده ها و صحنه هایی که در آن آقای بینس جوان و با استعداد (ستاره های نوظهور عطرسازی هنری جهان) نقاب زده و نقش خود را ایفا می کند.

تاریخچه شکل گیری برند ماسک

الساندرو
الساندرو که در میلان متولد و بزرگ شد، مانند هر میلانی واقعی، به این باور رسید که این پایتخت کمر در واقع مرکز جهان است. او از کودکی عاشق گوش دادن به موسیقی و نوشتن شعر با مادرش و تماشای پدرش (یک استاد دمنده شیشه) بود که در کارگله اشیاء شیشه ای جذاب می ساخت.
پس از گذراندن دوران نوجوانی خود به تحصیل، تدریس خصوصی دانش آموزان جوان تر و نواختن گیتار در چندین گروه موسیقی راک و بلوز، تجربه ای زندگی او را برای همیشه تغییر داد. یک سال تحصیل در انگلستان با افراد بزرگ سپری شد. اما همچنین، این دوره زمان سکوت و تفکر بود. او عاشق آلبیون، آب و هوای آن، میخانه ها و ادبیات گوتیک آن شد.

پس از بازگشت به میلان، فارغ التحصیل شد و در دانشگاه پلی تکنیک میلان استاد شد و برای سخنرانی در کشورهای مختلف دعوت شد. این سفر به او اجازه داد تا تجربیات فراموش نشدنی را تجربه کند که در دفترچه سفر خود یادداشت کرد. او تحقیقات علمی خود را بر مدیریت کالاهای لوکس و انتشار دانش دست اول در مورد میراث صنعت چرم ایتالیایی، یادگیری تکنیک های خیاطی و آهنگری، طراحی جواهرات و ساخت دست ساز متمرکز کرد.

پس از این تجربیات شخصی، او به طور فزاینده ای متقاعد شد که هر کارگاه دارای میراث ارزشمندی از دانش فنی است که باید حفظ و استفاده شود. او به ریکاردو پیوست تا چیزی منحصر به فرد خلق کند و هدف نهایی او این بود که اجازه دهد تمام دنیا از فضل ایتالیایی لذت ببرند. علیرغم بحران مالی که به شدت ایتالیا را تحت تأثیر قرار داد، آنها برای تحقق رویای خود سخت تلاش کردند.

ریکاردو
او که در آسیسی، شهری قرون وسطایی بین فلورانس و رم به دنیا آمد، تا سن 25 سالگی در قلب این روستای ایتالیایی بزرگ شد. او که عاشق هنرهای تجسمی، ادبیات، موسیقی و ریاضیات بود، گیتار کلاسیک را در کنسرواتوار پروجا خواند و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی برق از دانشگاه پروجا گرفت.

یک عصر تابستانی در فلورانس، ریکاردو با ناتاشا استرالیایی ملاقات کرد که از ریکاردو الهام گرفت تا او را به ملبورن همراهی کند و در دانشگاه موناش ثبت نام کند. در استرالیا، او دنیای هیجان انگیز عطرها را کشف کرد: کار ناتاشا در MOR Cosmetics او را در معرض ابعاد جدیدی قرار داد که قبلاً هرگز دیده نشده بود. ریکاردو از آن الهام گرفت و راه خود را پیدا کرد.

پس از بازگشت به ایتالیا، به شهر شلوغ میلان رفت و در آنجا به عنوان مشاور مشغول به کار شد. او ابتدا در گروه «عطر و لوازم آرایشی LVMH» کار کرد و این فرصت را داشت که عملکرد برندهای معتبر عطر مانند Dior، Guerlain، Kenzo، Givenchy و Aqua di Parma را درک کند.
در همان دوره، او مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت بازرگانی در دانشکده بازرگانی دانشگاه پلی تکنیک میلان دریافت کرد و با الساندرو، استاد جوان سرشار از ایده آشنا شد و به زودی توانست تحسین و اعتماد او را جلب کند. دوستی بین الساندرو و ریکاردو قوی تر شد و عشق مشترک آنها به هنر و عطر آنها را تشویق کرد تا خانه عطر خود را ایجاد کنند و خلاقیت خود را آزادانه بیان کنند.

ماسک در 1 آوریل 2010 متولد شد و دفتر مرکزی آن در میلان است.

برای مطالعه بیشتر : روش های افزایش ماندگاری ادکلن

خیر نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *